ردیابی گوشی موبایل

ردیابی گوشی موبایل این روزها به دلایل بسیاری توسط مخاطبان صورت می گیرد. سرقت گوشی موبایل برای هر شخص عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. به سرقت رفتن گوشی های موبایل تنها ضرر مالی به همراه ندارد.سارق در این صورت می تواند به مواردی از قبیل عکس ها، فیلم ها، پیام ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، کاری، اجتماعی، ایمیل ها، شبکه های مجازی و ... دسترسی یابد.

چه میشد اگر با صرف هزینه کم این قابلیت به صورت لحظه ای میسر بود ؟ اگر می توانستیم اطلاعات ذخیره شده بر روی تلفن همراه هوشمند خود را پس از سرقت از راه دور حذف نمائیم ؟ اگر مسدود سازی پیام ها و تماس ها امکان پذیر بود؟ اگر میتوانستیم باز هم به شکل کامل به لیست مخاطبین خود دسترسی یابیم؟ اگر گوشی موبایل سرقت شده به صورت خودکار شماره سیم کارت جدیدی که سارق درون موبایل قرار می دهد را اطلاع دهد ؟

تبریک می گویم ! تمامی قابلیت های فوق در اختیار شماست. چگونه ؟ با ESSET Mobile Security از بهترین نرم افزارهای امنیت تلفن همراه و دارای قابلیت ردیابی گوشی موبایل می توانید به بهترین شکل از شخصی ترین همراه خود محافظت کنید.

بهترین نرم افزار ردیابی گوشی موبایل

بهترین نرم افزار ردیابی گوشی موبایل لقبی است که نمی توان به این سادگی ها کسب کرد. به قابلیت های امنیتی بی شمار موبایل سکوریتی ( Mobile Security ) در ادامه اشاره خواهیم کرد.

بهترین نرم افزار ردیابی گوشی موبایل با Location Finder پیشرفته خود به ردیابی گوشی می پردازد. در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن تلفن همراه موقعیت لحظه ای دستگاه بر روی نقشه های گوگل نمایش داده می شود. این نرم افزار حتی زمانی که سیم کارت شما در دستگاه قرار ندارد می تواند به ردیابی لحظه ای بپردازد.

تمامی اطلاعات بر روی دستگاه می تواند از راه دور توسط شما حذف گردد. امکان مسدودسازی پیام ها و تماس ها وجود دارد. در صورتی که سارق سیم کارت جدیدی در دستگاه قرار دهد، شماره آن به خط موبایلی که شما از قبل تعیین کرده اید ارسال می گردد. شما می توانید به راحتی و به صورت کامل به لیست مخاطبین دستگاه خود دسترسی یابید. تمامی این قابلیت ها هستند که لقب بهترین نرم افزار ردیابی گوشی موبایل را به ارمغان آورده اند.

مزایای ردیابی موبایل سکوریتی

  1. موقعیت یابی تلفن همراه در صورت مفقود شدن
  2. موقعیت یابی تلفن همراه در صورت سرقت
  3. موقعیت یابی تلفن همراه افراد سالمند
  4. موقعیت یابی تلفن همراه کودکان
  5. موقعیت یابی کارمندان و کارگران بوسیله تلفن همراه
  6. موقعیت یابی دوستان و آشنایان در سفر ها و مکان های ناشناخته
  7. رابط کاربری ساده و جذاب
  8. صد درصد ایمن و کاربردی

قابلیت های ردیابی موبایل سکوریتی

قابلیت های ردیابی موبایل سکوریتی را با هم مرور می کنیم. بهترین نرم افزار ردیابی گوشی موبایل (ESSET Mobile Security) فراتر از قابلیت ردیابی، خدمات بی شماری ارائه می دهد.

موبایل سکوریتی را بهترین انتی ویروس اندروید می نامند. این نرم افزار با بهره گیری از موتورهای هوشمند HSL و SPIL به محافظت از گوشی موبایل در برابر ویروس ها و بدافزارها می پردازد.هم چنین وجود فایروال (FireWall) از ورود هکرها، ویروس ها، فایل های مخرب و برنامه های آلوده جلوگیری می کند. خالی سازی فضای رم و حذف فایل های هرز از دیگر مزایای این اپلیکیشن است که عملکرد گوشی موبایل را بهبود می دهد. شما می توانید در امنیت تلفن های همراه به همهء قابلیت های ردیابی موبایل سکوریتی پی ببرید.

در انتها ...

در انتها و پس از بررسی همه جانبهء ردیابی گوشی موبایل و معرفی ESSET Mobile Security بهترین نرم افزار موجود در بازار مطلب را با یک سوال به انتها می رسانیم. شما استفاده از نرم افزاری را ترجیح می دهید که قابلیت هایی فراتر از موقعیت یابی گوشی های موبایل ارائه دهد یا به نرم افزاری صرفا با این قابلیت اکتفا می کنید ؟؟