نمایش شماره سیم کارت سارق

نمایش شماره سیم کارت سارق را کوچک مزیت بزرگ می نامیم. درست است که وجود قابلیتی مانند فرستادن شمارهء سیم کارت جدیدی که سارق در تلفن همراه قرار میدهد خارق العاده به نظر می رسد. اما در برابر دریایی از قابلیت های نرم افزار امنیت تلفن همراه قطرهء کوچکی می باشد. وجود قابلیت ردیابی گوشی موبایل و حذف اطلاعات با پیامک نگرانی های مربوط به سرقت موبایل های شخصی را به حداقل رسانده است.

نمایش شماره سیم کارت سارق به شماره ای که از پیش تعیین کرده اید ارسال خواهد شد. با موبایل سکوریتی میتوانید لحظه لحظه تلفن همراه خود را ردیابی کنید. تلفن همراه شخصی ترین همراه شماست. چه آن را زیر مبل گم کرده باشید، چه در خیابان از جیبتان افتاده باشد به راحتی می توانید پیدایش کنید. چه توسط سارقی حرفه ای دزدیده شده باشد چه سارقی تازه کار نزد شما باز خواهد گشت.

اگر نگرانی دسترسی سارقان به اطلاعات شخصی و بانکی خود را دارید. با ارسال یک پیامک همهء آن ها را حذف خواهید کرد. چگونگی نمایش شماره سیم کارت سارق در تلفن همراه دزدیده شده در ادامه بررسی خواهد شد. با موبایل سکوریتی همراه باشید.

ارسال شماره سیم کارت سارق

ارسال شماره سیم کارت سارق پس از سرقت با موبایل سکوریتی در اختیار شماست. زمانی که به نصب نرم افزار می پردازید میبایست شماره ای به نام شمارهء دوم تعریف کنید.

در این صورت توسط یک گوشی موبایل با سیم کارت مذکور می توانید حافظه دستگاه خود را حذف نمایید. فراتر از آن اگر سارق سیم کارت دومی در تلفن همراه قرار دهد، ارسال شماره سیم کارت سارق اجتناب ناپذیر خواهد بود.

قابلیت های موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی، پیشنهاد ویژه ی ما برای شخصی ترین همراه شماست. این نرم افزار چه از منظر امنیتی و چه از منظر بهبود عملکرد دستگاه، در هر زمان به خوبی از عهده ی وظایف خطیر خود برآمده است.

این نرم افزار با قابلیت های بی بدیل خود توانسته درصد امنیت گوشی های موبایل را ارتقا بخشد. امنیت را لمس کنید پیش از اینکه از دست برود! پیش گیری بهتر از درمان است. در مسئله امنیت نیز کاملا میبایست مشابه جملهء فوق رفتار کرد. اینکه ارسال شماره سیم کارت سارق تا چه اندازه می تواند موثر باشد توسط نتایج تعیین می گردد. اما به شما اطمینان می دهیم که اعتماد به نصیحت بزرگان نتیجه ای جز موفقیت به همراه نخواهد داشت. کار از محکم کاری عیب نمی کند !

در انتها ...

در انتها تیم موبایل سکوریتی مفتخر به ارائه نرم افزاری است که تمامی قابلیت های امنیتی را تحت پوشش قرار می دهد. امروزه اپلیکیشن های مختلفی در زمینه های ارسال شماره سیم کارت سارق وجود دارد.

این نرم افزار ها برای کاربران هزینه های گزاف به همراه دارند اما با ارائهء مجموعا یک خدمت !! شما استفاده از چه اپلیکیشنی را ترجیح میدهید ؟ نمایش شماره سیم کارت سارق به طور کامل تقاضای شمارا پاسخ می دهد ؟ اگر پاسختان منفیست. موبایل سکوریتی در اختیار شماست.