مدیریت مخاطبین

مدیریت مخاطبین از دیگر قطره های دریای بی کران موبایل سکوریتی می باشد. امروزه از تلفن های همراه در وب گردی، عکس برداری، تماشای ویدیو، شنیدن موسیقی و... استفاده می شود.با این حال کاربرد ابتدایی و اصلی این دستگاه برقراری تماس با مخاطبین هدف می باشد. این روزها توجه به این نکته تا مقدار زیادی به دست فراموشی سپرده شده است. به همین دلیل مخاطبین را با نام های مختلف و گاه تکراری ذخیره کرده و به دفترچه تلفن اضافه می کنیم.

برای کنترل و مدیریت مخاطبین موبایل سکوریتی(ESSET Mobile Security) به میدان آمد. فراتر از کنترل و مدیریت دیگر نگران حذف شدن لیست مخاطبین تلفن همراه خود نباشید. برترین نرم افزار امنیت تلفن همراه در اختیار شماست. بسیاری از کاربران پس از گم شدن یا سرقت گوشی موبایل خود، شماره مخاطبین ذخیره شده بر روی دستگاه را غیر قابل بازگشت می دانند.این در صورتی است که مدیریت مخاطبین در موبایل سکوریتی به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. با این قابلیت شما می توانید در مواقع اضطراری به لیست مخاطبین تلفن همراه خود دسترسی یابید. شاید روش های شناخته شده ای در ذخیرهء دفترچه مخاطبین تلفن همراه موجود باشد. اما به راستی آیا بهره مندی از آن ها تحت هر شرایطی ممکن است؟

مدیریت مخاطبین دفترچه تلفن همراه

دفترچه تلفن همراه را می توان نسخهء پیشرفتهء دفترچه های تلفن کاغذی نامید. اپلیکیشن موبایل سکوریتی به هیچ وجه به ذخیره اطلاعات مخاطبین در سرویس های ابری یا دیگر سرویس های آنلاین نمی پردازد.

گرچه اگر مایل باشید می توانید آن را با حساب کاربری خود در گوگل همگام سازی کنید. مدیریت مخاطبین در این برنامه در تمامی سطوح قابل اجراست. از مسدودسازی ارتباطات گرفته تا ذخیرهء مخاطبان در دسترس است.دلیل این امر در شعار این نرم افزار نهفته است. امنیت را لمس کنید پیش از اینکه از دست برود!

دفترچه تلفن همراه شما شخصی است و شخصی خواهد ماند. با رعایت این نکات، این نرم افزار از لحاظ ضریب امنیتی امتیاز بالایی کسب نموده است. با موبایل سکوریتی مدیریت دفترچه تلفن همراه شما در دستان شماست.

موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی به عنوان کاربردی ترین نرم افزار امنیت تلفن همراه در سال 2019 شناخته شده است. موبایل سکوریتی مفتخر است با ارائهء خدماتی ایمن و تضمینی به امنیت تلفن های همراه بپردازد.

ESSET Mobile Security اپلیکیشنی است که مانند حفاظی قدرتمند در برابر حملات نامشهود مقاومت می کند. مدیریت مخاطبین و دفترچه تلفن همراه ذره ای از مزایای این اپلیکیشن است . شما می توانید مزایای بی بدیل این برنامه را در امنیت تلفن همراه مطالعه نمایید.

این نرم افزار تمامی راه های ورود بدافزارها و هک شدن اطلاعات را پیش بینی کرده است. اینگونه چه از منظر امنیت و چه از منظر بهبود عملکرد، در هر زمان به خوبی از عهده ی وظایف خطیر خود برآمده است. اعتبار ما، اعتماد شماست.