افزایش سرعت

افزایش سرعت از دیر باز همیشه مورد توجه بوده است. اهمیتی ندارد که تلفن همراه شما به روزترین موبایل نسل حاضر باشد. اهمیتی ندارد که وسیله نقلیه شخصی شما پرسرعت ترین خودرو دنیا لقب گیرد.

زمانی که بحث بهبود عملکرد دستگاه و افزایش سرعت پیش می آید همگان گوش هایشان را تیز می کنند! این ویژگی از ذات انسان نشأت می گیرد. کمال طلبی و سیری ناپذیری در سرشت انسان نهفته است.این سرشت نه تنها عیب نیست بلکه وجود آن موجب پیشرفت مداوم تکنولوژی می باشد. درست است که افزایش سرعت و بهبود عملکرد تلفن همراه هدف از نوشتن مطلب است. اما لازم دانستم که مقاله را این گونه شروع کنم. با موبایل سکوریتی همراه باشید. تامین امنیت و سرعت تلفن همراه شما تخصص ماست.

بهبود عملکرد تلفن همراه

بهبود عملکرد تلفن همراه دغدغه ی امروز هر شخصی است. سرعت تلفن های هوشمند به دو قطعه ی سخت افزاری cpu و Ram مربوط می شود. Ram وظیفه ی انتقال و نگهداری لحظه ای اطلاعات را دارد. این بخش داده ها را به صورت موقت برای پردازش سریع نگهداری می کند.

موبایل ها به دلیل کارکرد زیاد و مداوم در طول شبانه روز با کندی، افت سرعت و مشکل هنگی مواجه می شوند. بهبود عملکرد تلفن همراه نیز برای همین بر سر زبان ها افتاده است. دلیل عمدهء بروز این موارد پرشدن همین حافظهء رم است. هم چنین وجود فایل های هرز که قابل مشاهده نبوده و غیر قابل استفاده هستند از دیگر مواردی است که بر روی عملکرد دستگاه ها تاثیر منفی می گذارد. این فایل ها بعد از وب گردی و فعالیت در شبکه های مجازی به مرور زمان بخش اعظمی از حافظه موبایل ها را اشغال می کنند.

نتیجه این رخداد کندی و هنگ کردن دستگاه های هوشمند می باشد. اینجا است که افزایش سرعت تبدیل به مهم ترین خواستهء کاربران می شود. در ادامه نرم افزاری را معرفی خواهیم کرد که نه تنها کلیهء این ایرادات را برطرف می کند. بلکه بهبود عملکرد تلفن همراه را به همراه می آورد.

موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی به عنوان کاربردی ترین نرم افزار امنیت تلفن همراه در سال 2019 شناخته شده است. فراتر از خالی سازی فضای رم و حذف فایل های هرز که به بهبود عملکرد تلفن همراه و افزایش سرعت می انجامد. این نرم افزار با بهره گیری از موتورهای هوشمند HSL و SPIL به محافظت از گوشی موبایل در برابر ویروس ها و بدافزارها می پردازد.

هم چنین وجود فایروال (FireWall) از ورود هکرها، ویروس ها، فایل های مخرب و برنامه های آلوده جلوگیری می کند. با موبایل سکوریتی امنیت و سرعت را در بالاترین حد ممکن تجربه کنید.

یک باور غلط ...

یک باور غلط این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود. باوری که مدرکی برای اثباتش وجود ندارد. عده ای معتقدند که استفاده از نرم افزارهای تسک کیلر(Task Killer) خود به کندی سرعت تلفن همراه می انجامد.

در باب این اپلیکیشن ها نمی توانیم اظهار نظر کنیم. اما آن چه تیم موبایل سکوریتی انجام داده است نه تنها امتحان خود را پس داده، بلکه راه خود را به خارج از مرز های کشور گشوده است. به راستی زمانی که کاربری بیگانه در فرسنگ ها دورتر از این اپلیکیشن استفاده می کند مهر تائیدی بر اعتبار آن نیست ؟؟