زبان فارسی موبایل سکوریتی

زبان فارسی موبایل سکوریتی کاربرد این نرم افزار را برای تمامی قشرهای جامعه ممکن ساخته است. از ابتدا ارائهء رابط کاربری آسان از اولویت های تیم سازندهء اپلیکیشن بوده است. شاید این تصور غلط در جامعه رایج باشد که استفاده از نرم افزارهای بومی به جاسوسی از اطلاعات شخصی منتهی می شود.

اما بهتر است به اهداف اصلی این اپلیکیشن اشاره کنیم. تمامی قابلیت ها با زبان فارسی موبایل سکوریتی برای هم وطنان عزیزمان شخصی سازی شده است. از آنتی ویروسی قدرتمند گرفته تا ردیابی با دقت بالا در ESSET Mobile Security وجود دارد.

شعار پی در پی این نرم افزار امنیت تلفن همراه می باشد. ما نیز بر فضای مه آلود اعتماد به اپلیکیشن های پارسی زبان واقف هستیم. اما به شما این اطمینان را می دهیم که در برنامه نویسی موبایل سکوریتی هیچ جایگاهی برای اهداف شوم تعریف نشده است.

شاید این مورد بهتر مسئله را شرح دهد. این اپلیکیشن در ابتدا با زبان انگلیسی ارائه شد. سپس بدلیل کسب موفقیت های چشم گیر کار بر روی زبان فارسی موبایل سکوریتی آغاز شد.

بهبود عملکرد تلفن همراه، محافظی پرقدرت در مقابل ویروس ها، بدافزارها و هکرها، حذف اطلاعات با ارسال پیامک از راه دور، مدیریت مخاطبین و بسیاری از موارد دیگر در Mobile Security گنجانده شده است.

موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی، پیشنهاد ویژه ی ما برای شخصی ترین همراه شماست. شعار تیم سازندهء موبایل سکوریتی این است : امنیت را لمس کنید پیش از اینکه از دست برود!

زبان فارسی موبایل سکوریتی با هدف ساده سازی کارکرد اپلیکیشن اجرایی شده است. اینکه فردی از فرسخ ها دورتر در کشورهای اروپایی از این نرم افزار استفاده می کند. گواه مناسبی برای اثبات حقانیت ESSET Mobile Security می باشد.

در مسئله امنیت نیز کاملا میبایست بسیار سخت گیرانه رفتار کرد. همانگونه که هیچکس درب منزل خود را باز نمی گذارد، باز گذاشتن راه های ورود به موبایل های شخصی نیز امری غیر عقلانی است. تیم موبایل سکوریتی مفتخر است اولین و بهترین نرم افزار امنیتی تلفن های همراه در کشور را معرفی کند.

ESSET Mobile Security اپلیکیشنی است که سال هاست به کابوس سارقان تبدیل شده است. سازندگان این نرم افزار با پیش بینی راه های ممکن برای سرقت های مجازی به بروزرسانی اپلیکیشن حفاظتی خود می پردازند.

اینگونه است که این نرم افزار چه از منظر امنیتی و چه از منظر بهبود عملکرد دستگاه، در هر زمان به خوبی از عهده ی وظایف خطیر خود برآمده است. دزدان مدرن از دیوار بالا نمی روند اما شاید بهتر باشد به شغل قدیم خود بازگردند.