حذف اطلاعات با پیامک

حذف اطلاعات با پیامک از قابلیت هایی است که هرکس آرزوی دستیابی به آن را دارد. سرقت تلفن های همراه هوشمند برای کاربران به یک کابوس تبدیل شده است. دلایل آن از منظر ما، برای هرکس مشهود است و نیازی به ذکر آن ها نیست. اما به راستی سرقت موبایل های شخصی تنها ضرر مالی به همراه خواهد داشت؟

مواردی از قبیل عکس ها، فیلم ها، پیام ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، کاری، اجتماعی، ایمیل ها، شبکه های مجازی و ... تنها گوشه چشمی از مواردی است که سارق می تواند به آن ها دسترسی یابد.حذف اطلاعات با استفاده از پیامک و فرمت تلفن همراه در چنین مواقعی خارق العاده است.

فراتر از آن ، چه میشد اگر با صرف هزینه کم قابلیت ردیابی لحظه ای گوشی موبایل میسر بود ؟ اگر قابلیت مسدود سازی تماس ها و پیامک ها وجود داشت؟ اگر میتوانستیم باز هم به شکل کامل به مخاطبین خود دسترسی پیدا کنیم؟ اگر دستگاه به صورت خودکار شماره سیم کارت جدیدی که سارق درون موبایل قرار می دهد را اطلاع دهد؟ حذف اطلاعات با پیامک تنها مزیت راهکار ارائه شده نمی باشد. قابلیت های بسیاری در اختیار شماست. چگونه؟؟ به زودی خواهید فهمید.

چگونه با استفاده از پیامک می توان اطلاعات تلفن همراه را حذف نمود ؟

حذف اطلاعات تلفن همراه با استفاده از پیامک در نرم افزاری همه جانبه گنجانده شده است. موبایل سکوریتی، نرم افزار امنیت تلفن همراه در اختیار شماست. علاوه بر قابلیت Location Finder برای مقابله با هرگونه سرقت و یا گم شدن دستگاه، ویژگی حذف اطلاعات با پیامک نیز وجود دارد. موبایل سکوریتی این امکان را فراهم ساخته تا کاربران بتوانند از راه دور حافظه دستگاه موبایل خود را فرمت نمایند. این روش نگرانی های دسترسی و افشاء حریم خصوصی را کاملا از بین می برد. در ادامه به آموزش طریقه حذف اطلاعات با پیامک می پردازیم.

پس از نصب نرم افزار موبایل سکوریتی بهتر است به آشنایی با محیط اپلیکیشن بپردازید. شما میبایست شمارهء دومی را در سیستم ثبت کنید. به این صورت که پس از سرقت یا گم شدن گوشی موبایل، با ارسال پیامکی از شماره تلفن ثبت شده، تمامی اطلاعات تلفن همراه حذف خواهد شد.

فاصله مکانی در این فرآیند بی تاثیر است. شما می توانید این عمل را از فرسخ ها دورتر انجام دهید. عبارتی که برای پاک شدن اطلاعات میبایست نوشته شود نام آشناست.

موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی به عنوان کاربردی ترین نرم افزار امنیت تلفن همراه در سال 2019 شناخته شده است. امنیت را لمس کنید پیش از اینکه از دست برود! حذف اطلاعات با  استفاده از پیامک تنها قطره ای از دریایی به نام آرامش می باشد. دریایی که هر کس می تواند موج سواری برروی امواج زیبای آن را انتخاب کند. پیش گیری بهتر از درمان است.

در مسئله امنیت نیز کاملا میبایست مشابه جملهء فوق رفتار کرد. همانگونه که هیچکس درب منزل خود را باز نمی گذارد، باز گذاشتن راه های ورود به تلفن های همراه نیز امری غیر عقلانی است.

موبایل سکوریتی مفتخر است با ارائه خدماتی ایمن و تضمینی به امنیت تلفن های همراه بپردازد. ESSET Mobile Security اپلیکیشنی است که مانند حفاظی قدرتمند در برابر حملات نامشهود مقاومت می کند. سازندگان این نرم افزار تمامی راه های ورود بدافزارها و هک شدن اطلاعات را پیش بینی کرده اند.

اینگونه است که این نرم افزار چه از منظر امنیت و چه از منظر بهبود عملکرد، در هر زمان به خوبی از عهده ی وظایف خطیر خود برآمده است. حذف اطلاعات با پیامک شاید به ظاهر فرایندی ساده به نظر آید. اما برنامه ریزی و پیاده سازی این روش بسیار پیچیده می باشد.