ضدسرقت

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که شخصی در اطرافتان از به سرقت رفتن تلفن همراه خود سخن بگوید. فراتر از ضرر مالی به سرقت رفتن دستگاه، دسترسی سارق به اطلاعات شخصی نگران کننده ترین مسئله است. قطعا پس از شنیدن چنین موضوعی کمال همدردی را با آن شخص ابراز کرده و به او امیدواری می دهید. اما اتفاق افتادن چنین رویدادی را برای خودتان بسیار دور می دانید! این ذات آدمیست.در ادامه با esset همراه باشید تا به بررسی همه جانبهء آن بپردازیم.

همیشه رخ دادن اتفاقات خطیر برای هر شخص خارج از تصور است. اما به راستی محتمل نیست؟همان گونه که پیش گیری بهتر از درمان است؛ اتخاذ تدابیر ضدسرقت در زمینه حفظ اموال شخصی حرکتی هوشمندانه است.

پیشگیری بهتر از درمان است!

با سرقت تلفن همراه دسترسی سارق به مواردی از قبیل عکس ها، فیلم ها، پیام ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، کاری، اجتماعی، ایمیل ها، شبکه های مجازی و... به راحتی امکان پذیر است.

قفل صفحهء موبایل از هر نوعی و در هر سطحی با فاصله های زمانی گوناگون در نهایت قابل بازگشایی است. پس نمی توان به حفاظت آن اتکا کرد! البته موضوع تنها سرقت تلفن همراه نیست! در صورتی که دستگاه موبایل شما گم شود، چگونه می خواهید پیدایش کنید؟ چه میشد اگر با صرف هزینه کم قابلیت ردیابی لحظه ای گوشی موبایل میسر بود؟ اگر قادر به حذف اطلاعات ذخیره شده بر روی تلفن همراه بودیم؟ اگر توانایی مسدود سازی تماس و پیامک ها را داشتیم؟ اگر میتوانستیم باز هم به شکل کامل به مخاطبین خود دسترسی پیدا کنیم؟ اگر دستگاه به صورت خودکار شماره سیم کارت جدیدی که سارق درون موبایل قرار می دهد را اطلاع دهد؟ اگر می توانستیم از ضدسرقت بودن دستگاه اطمینان حاصل کنیم؟ تمامی قابلیت های فوق در اختیار شماست. چگونه؟ با موبایل سکوریتی، برترین نرم افزار امنیت تلفن همراه !

ردیابی گوشی موبایل

ردیابی گوشی موبایل توسط نرم افزار هوشمند موبایل سکوریتی امکان پذیر است. اپلیکیشن ردیابی گوشی موبایل باLocation Finder پیشرفته خود به ردیابی گوشی موبایل می پردازد. در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن تلفن همراه موقعیت لحظه ای دستگاه بر روی نقشه های گوگل نمایش داده می شود.

حتما این سوال برایتان پیش آمده که اگر سارق سیم کارت را از گوشی دربیاورد چه اتفاقی میفتد؟ این نرم افزار حتی زمانی که سیم کارت شما در دستگاه قرار ندارد می تواند به ردیابی لحظه ای بپردازد. به همین دلیل سارق هیچ راهی برای جوگیری از موقعیت یابی موبایل نخواهد داشت. ضدسرقت به معنی واقعی کلمه! از دیگر مزایاء ردیابی گوشی موبایل، موقعیت یابی تلفن همراه افراد سالمند و حتی کودکان می باشد. در این حالت دیگر نگران گم شدن عزیزانتان نخواهید بود. این قابلیت در زمینه های کاری و کسب و کار نیز مفید واقع می شود.

موقعیت یابی لحظه ای کارمندان و کارگران بوسیله تلفن همراه با نصب موبایل سکوریتی امکان پذیر خواهد بود. البته برای حفظ حریم شخصی، این عمل میبایست با رضایت کامل کارمند یا گارگر انجام گیرد.

حفاظت از اطلاعات بانکی موبایل

یکی از شایع ترین جرایم اینترنتی سرقت اطلاعات بانکی و در پی آن دزدی از حساب های بانکی می باشد. این گونه جرائم به دلیل منفعت زیاد مالی، در نظر هکرها جایگاه ویژه ای دارد. حفاظت از اطلاعات بانکی موبایل ها در کشور ما آنطور که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد. همین امر نیز سبب شده تا سارقان روز به روز گرایش بیشتری به سرقت های اینترنتی پیدا کنند. حال که دزدان مجازی در کمین حمله به حساب های بانکی ما هستند، میبایست امکانات بی شمار این نرم افزار های بانکی را نادیده بگیریم؟ هرگز! موبایل سکوریتی با کم ترین هزینه، بیش ترین امنیت را در راستای حفاظت از اطلاعات بانکی موبایل فراهم می کند. به همین دلیل و پس از نصب اپلیکیشن دیگر نگران دستیابی هکرها و سارقان به اطلاعات بانکی خود نباشید. موبایل سکوریتی در کنار شماست.

حذف اطلاعات با پیامک

حذف اطلاعات با پیامک در هر زمان و هر مکان با موبایل سکوریتی امکان پذیر است. این نرم افزار امکان فرمت حافظهء دستگاه موبایل را از راه دور فراهم ساخته، تا دغدغه کاربران رفع شود. این روش نگرانی های دسترسی و افشاء حریم خصوصی را کاملا از بین می برد. پس از نصب نرم افزار موبایل سکوریتی بهتر است به آشنایی با محیط اپلیکیشن بپردازید.

شما میبایست شمارهء دومی را در سیستم ثبت کنید. به این صورت که پس از سرقت یا گم شدن گوشی موبایل، با ارسال پیامکی از شماره تلفن ثبت شده، تمامی اطلاعات تلفن همراه حذف خواهد شد. فاصلهء مکانی در این فرآیند بی تاثیر است. شما می توانید این عمل را از فرسخ ها دورتر انجام دهید. عبارتی که برای پاک شدن اطلاعات میبایست نوشته شود eset clear-all می باشد.

در انتها ...

در انتها و پس از بررسی قابلیت هایی از موبایل سکوریتی و اثبات همه جانبه بودن این اپلیکیشن زمان جمع بندی فرا رسیده است. ردیابی گوشی موبایل، حفاظت از اطلاعات بانکی و حذف اطلاعات از راه دور تنها گوشه چشمی از ویژگی های متعدد این نرم افزار می باشد. آنتی ویروسی قدرتمند ! بله؛

در Mobile Security آنتی ویروسی قدرتمند تعبیه شده که به خوبی به جنگ با بدافزارها و فایل های مخرب تا نابودی کامل آن ها می پردازد. در نهایت اشاره به رابط کاربری ساده و قابل فهم موبایل سکوریتی (Mobile Security) خالی از لطف نیست. با توجه به اینکه تمامی قابلیت ها در این اپلیکیشن اغلب به شکل اتوماتیک اجرا می شود. کاربر به راحتی می تواند از همهء آن ها استفاده کرده و مراحل فعال سازی را انجام دهد.