ضد جاسوسی

ضد جاسوسی ! همگان بعد از شنیدن این عبارت به یاد FBI یا مراکز اطلاعاتی می افتند. هک تلفن های همراه توسط هکرها به آسانی اتفاق می افتد. وحشتناک است که فردی از فاصله های بسیار دور بتواند به اطلاعات محرمانه هر شخص دسترسی یابد.اطلاعاتی از قبیل عکس ها، فیلم ها، پیام ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، کاری، اجتماعی، ایمیل ها، شبکه های مجازی و ...گوشه چشمی از این موارد اند.

در مقابل هک تلفن های همراه چه می توان کرد ؟؟سیاست مقابله با حملات سایبری و اتخاذ استراتژی های ضد جاسوسی شاید راه حل مناسبی باشد. اما چگونه می توان چنین منبعی را فراهم کرد ؟ چگونه می توان به نرم افزارهای متعددی که در این زمینه وجود دارد اعتماد کرد ؟

بسیاری از همین نرم افزار ها با هدف سرقت اطلاعات طراحی شده اند. فراتر از آن تلفن های همراه همه روزه در معرض رخدادهای پر خطر اند. مواردی از قبیل ویروس ها، بدافزارها، کندی در عملکرد ، سرعت و سرقت دستگاه که برای هر شخص ممکن است اتفاق بیفتد.

هک تلفن های همراه در صورت عدم تعبیه سیستم های ضد جاسوسی به ساده ترین شکل ممکن انجام می گیرد. با موبایل سکوریتی همراه باشید.

حفاظت از اطلاعات بانکی تلفن های همراه

حفاظت از اطلاعات بانکی تلفن های همراه بسیار حائز اهمیت است. یکی از شایع ترین جرایم اینترنتی سرقت اطلاعات بانکی و در پی آن دزدی از حساب های بانکی می باشد.

هک تلفن های همراه به دلیل منفعت زیاد مالی، در نظر هکرها جایگاه ویژه ای دارد. حفاظت از اطلاعات بانکی تلفن های همراه در کشور ما آنطور که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد. به این معنی که همه می دانند باید در مقابل جاسوسان دیوارهای ضد جاسوسی ساخت. اما هیچکس خود را در معرض این حملات نمی بیند.همین امر نیز سبب شده تا سارقان روز به روز گرایش بیشتری به سرقت های اینترنتی پیدا کنند. حال که دزدان مجازی در کمین حمله به حساب های بانکی ما هستند، میبایست امکانات بی شمار این نرم افزار های بانکی را نادیده بگیریم؟ استفاده از آن ها را متوقف کنیم و باز هم به شیوه سنتی برگردیم؟ قطعا پاسخ شما منفی است.

اینکه چگونه می توان حفاظت از اطلاعات بانکی تلفن های همراه را در حد اعلای خود به انجام رساند میبایست توسط متخصصان این حوزه بیان شود.

موبایل سکوریتی (ESSET Mobile Security)

موبایل سکوریتی به عنوان کاربردی ترین نرم افزار امنیت تلفن همراه در سال 2019 شناخته شده است. دیگر نگران هک تلفن های همراه و اعتماد به نرم افزارهای ضد جاسوسی نباشید. موبایل سکوریتی مفتخر است با ارائهء خدماتی ایمن و تضمینی به امنیت تلفن های همراه بپردازد. ESSET Mobile Security اپلیکیشنی است که مانند حفاظی قدرتمند در برابر حملات نامشهود مقاومت می کند.

سازندگان این نرم افزار تمامی راه های ورود بدافزارها و هک شدن اطلاعات را پیش بینی کرده اند.اینگونه است که این نرم افزار چه از منظر امنیت و چه از منظر بهبود عملکرد، در هر زمان به خوبی از عهده ی وظایف خطیر خود برآمده است.شاید اپلیکیشن های متعددی در زمینه ضدجاسوسی و امنیت دستگاه های موبایل وجود داشته باشد. اما به راستی می توان به همهء آن ها اعتماد کرد ؟؟