انتی ویروس اندروید

انتی ویروس اندروید این روزها در انواع مختلفی یافت می شود. مخاطبان این گوشی های موبایل هوشمند به سختی می توانند انتخاب درست را از غلط تشخیص دهند. در عصر ارتباطات مخاطرات موجود در فضای اینترنت افزایش چشم گیری داشته است. به همین دلیل با گسترش دنیای مجازی و ابزارهای هوشمند نیاز به انتی ویروس اندروید قدرتمند بیش از پیش احساس می شود.

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل کدباز (open source) است به همین دلیل آسیب پذیری بیشتری نسبت به رقبا دارد.البته کدباز بودن باعث پرطرفدار بودن این سیستم عامل نزد مخاطبان شده است. چرا که تهیه و ساخت نرم افزارها برای سیستم هامل های کدباز راحت تر است. از طرفی همین مزایا یک عیب بزرگ را به همراه آورده است. در این صورت راه های ورود ویروس ها، بدافزارها و سارقان اطلاعات همواره باز و آسان است. به همین دلیل است که وجود یک انتی ویروس اندروید پیشرفته در موبایل های اندرویدی الزامی است. نرم افزار ESSET Mobile Security از قدرتمندترین و بهترین انتی ویروس های اندرویدی حال حاضر جهان است.

بهترین انتی ویروس اندروید

بهترین انتی ویروس اندروید لقبی است که به سختی می توان به یک نرم افزار برای سیستم عاملی به بزرگی اندروید داد. موبایل سکوریتی Mobile Security فراتر از محافظت در برابر ویروس ها و بدافزارها قابلیت های بسیاری دارد.

در امنیت تلفن های همراه گفتیم که ویروس به فایلی گفته می شود که کارائی نرم افزار و سخت افزار را مختل می کند و می تواند به اطلاعات شخصی افراد دسترسی پیدا کند.همچنین اشاره کردیم که بد افزار ها برنامه هایی هستند که داده های نرم افزار ها را هدف قرار میدهند. که نتیجه ی آن تغییر در کارایی دستگاه های هدف می باشد. بهترین آنتی ویروس اندروید باید بتواند ویروس ها و بدافزارها را قبل و بعد از ورود به دستگاه شناسایی و حذف کند. در واقع پس از firewall این مهم ترین قسمت نرم افزار است. بهترین انتی ویروس اندروید با بهره گیری از موتورهای هوشمند HSL و SPIL توسط ماهرترین تیم امنیتی در حرفه خود طراحی شده است.

ESSET Mobile Security با برخورداری از رابط کاربری و گرافیکی آسان، سهولت در دسترسی و راحتی در استفاده را برای کاربران به ارمغان آورده است. بروز رسانی مداوم این اپلیکیشن توسط تیم سازنده و شناسایی ویروس ها و بدافزارهای جدید، ورود آن ها را به تلفن های همراه در هرزمان غیرممکن ساخته است.

Mobile Security مانند نگهبانی قدرتمند به بهترین شکل از گوشی های موبایل هوشمند محافظت می کند. این نرم افزار فراتر از محافظت قابلیت های بسیاری در اختیار کاربران قرار میدهد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار ESSET Mobile Security

  1. آنتی ویروس قدرتمند
  2.  فایروال پیشرفته
  3. ردیابی لحظه ای تلفن همراه
  4. محافظ امنیتی و ضدجاسوسی
  5. حذف اطلاعات گوشی موبایل از راه دور
  6. افزایش سرعت دستگاه
  7. عکس برداری از چهره با واردکردن رمزعبور اشتباه
  8. ارسال شماره سیم کارت جدید وارد شده به دستگاه توسط سارق
  9. حفاظت از اطلاعات بانکی
  10. مسدودسازی تماس ها و پیامک ها از راه دور

اپلیکیشن Mobile Security توانسته است جایگاه خود را به عنوان بهترین انتی ویروس اندروید در سال 2019 تثبیت کند. با استفاده از این نرم افزار دیگر نگران مسائل امنیتی موبایل های هوشمند خود نباشید